Szeretetotthon

Felajánlás: 1%

A PDF itt letölthető

Kedves Támogatónk!

Az Olajfaág Alapítvány egyik célja, hogy segítséget adjon az állami gondozott rendszerből kiszorult fiatalok számára. Kettő - négy éven keresztül lakbérmentes lakhatást biztosítunk számukra, ezzel elősegítve a nagybetűs életbe való elindulásukat. E cél megvalósítására építettük fel, majd adtuk át 2012. január 14-én a Szeretetotthont, amelyben 10 önálló apartman került kialakításra.

A Teremtő Isten kegyelméből, gyülekezeti tagjaink hozzájárulásából, mindennemű állami támogatás igénybevétele nélkül sikerült fenntartani és üzemeltetni az otthont.

Kérünk, ha teheted, akkor az 1 %-os adófelajánlásodat az alapítványunk részére tedd meg, mellyel segíted célunkat. A honlapon megnézhető, hogy miként alakult a kezdéstől a befejezésig az építkezés.

Olajfaág Alapítvány, 18264124-1-43

Budapest, 2018.március 15.

Köszönettel:

Olajfaág Alapítvány

És hívj segítségül engem a nyomorúság idején, én megszabadítlak, és te dicsőítesz engem!”

(Zsolt. 50,15.)

Kapcsolat: Körmöczy Richárd      Telefon: 06-30/6-189-503      E-mail: info@eloistengyulekezete.hu

© Élő Isten Gyülekezete, 2016.